Twoje pomysły - wdrożone i działające


Przekształcimy Twój pomysł biznesowy w rozwiązanie informatyczne o wysokiej jakości.

Masz już coś na oku?

Politechnika Śląska

Badania i rozwój


Współpracujemy z największym akademickim ośrodkiem badawczo-rozwojowym w regionie - Politechniką Śląską. Jest to najstarsza uczelnia techniczna w regionie i jedna z największych w Polsce. Ostatnio została laureatem konkursu "Inicjatywa doskonałości" zyskując prestiżowe miano "Uczelni Badawczej". Misją Politechniki Śląskiej w Gliwicach jest prowadzenie innowacyjnych badań naukowych i prac rozwojowych, jak również aktywna stymulacja rozwoju regionu. Na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej zatrudnionych jest obecnie 61 profesorów i doktorów habilitowanych oraz ponad 200 adiunktów, wykładowców i lektorów. Współpraca z tym dużym ośrodkiem akademickim stwarza wiele możliwości i daje liczne korzyści:

  • możliwość szybkiej rekrutacji najbardziej utalentowanych absolwentów,
  • współpraca w ramach wspólnych projektów dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej,
  • dostęp do wyników najnowszych badań kształtujących kierunki rozwoju branży IT,
  • współpraca w ramach wspólnych inicjatyw badawczych,
  • zlecanie prac dyplomowych na tematy potencjalnie możliwe do wdrożenia przemysłowego (tzw. komercjalizacja).

Nasz zespół

Łukasz

Co-Founder

Jestem programistą z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i wytwarzaniu oprogramowania dla firm z branży ochrony zdrowia, bankowości i e-commerce. Poza pisaniem wysokiej jakości kodu, lubię dobrą kawę i francuskie wina. Większość wolnego czasu spędzam wspinając się w skałkach lub wędrując po górach.

Robert

Co-Founder

Jestem programistą front-end od 2010 roku, który uwielbia rozpoznawać nowe technologie internetowe i frameworki. Po godzinach spędzam czas w garażu z moimi samochodami. Jestem uzależniony od kawy i włoskiej kuchni.

Piotrek

Front-end Developer

Jestem programistą zajmującym się głównie tworzeniem aplikacji internetowych. Swoją pierwszą stronę zrobiłem w wieku trzynastu lat. Mimo, że jestem biegły w wielu frameworkach JS to moją ulubioną biblioteką jest React. Amatorsko gram w klubie piłkarskim, a wieczorami lubię zanurzyć się w świecie gier komputerowych.

Michał

Front-end Developer

Należę do pospolitych klepaczy kodu na tzw. ‘froncie’. Umiejętnie wykorzystuję balans pomiędzy podejściem funkcyjnym a obiektowym. Nie jestem największym fanem Angulara, za to Vue i React mogę stosować w każdym projekcie. Jestem rosnącym zwolennikiem Typescript i statycznego typowania. W wolnym czasie piszę backend w Node.js i bawię się Tensorflow.js (bo Python jest beznadziejny - nawet jeśli koledzy z zespołu mają odmienne zdanie ;). Poza kodowaniem rozwijam swoją wiedzę o szeroko pojętym krafcie i piwowarstwie.

Przemek

Back-end Developer

Jestem programistą zajmującym się tworzeniem aplikacji internetowych. Interesuję się także rozwiązaniami opartymi o sztuczną inteligencję. Ukończywszy studia inżynierskie, jestem aktualnie na drugim stopniu studiów magisterskich z Informatyki na Politechnice Śląskiej. W wolnym czasie lubię chodzić na siłownię lub grać w piłkę nożną ze znajomymi.

Robert

Back-end Developer

Jestem programistą backend zajmującym się tworzeniem aplikacji webowych. Studiuję informatykę na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W wolnych chwilach lubię czytać książki, jeździć na rowerze i przede wszystkim spędzać czas ze znajomymi.

Michał

Back-end Developer

Jestem programistą zajmującym się głównie wytwarzaniem aplikacji internetowych. Moją mocną stroną jest backend, ale nie straszny mi jest również frontend. Poznawanie i możliwość wdrażania nowych technologii w obecnie tworzonych projektach daje mi samosatysfakcję. Poza pracą jestem studentem ostatniego roku Teleinformatyki. Moim bzikiem są gadżety - wszystkie akcesoria ułatwiające życie codzienne. W wolnym czasie uwielbiam oglądać filmy na Netflixie, a moim hobby są sztuki walki i góry.

Łukasz

UI & UX Designer

Nagradzany grafik, odnoszący sukcesy w konkursach i hackathonach ogólnopolskich oraz europejskich (2 miejsce na HackYeah - największym stacjonarnym hackathonie w Europie). Pracujący nad UX/UI Designem. Zafascynowany prototypowaniem. Student informatyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Interesujący się piłką nożną oraz muzyką.

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Zwycięstwa 10

44-100 Gliwice

Media społecznościowe

Zostaw wiadomość